چرم و زيور آلات
چرم و زيور آلات

اين مدل چرم ، در واقع نوعي چرم مراكشي مي باشد . امروزه اين نوع چرمها را از پوست اسب با كيفيت مرغوب به روش پوست پيرايي گياهي ساخت ميكنند . اين نوع چرم‌ها را از روي داخلي پرداخت مي كنند . چرم ايجاد شده مضاعف محكم و همينطور ضد آب هست . از اين چرم ، در توليد كفش‌هاي مردانه مرغوب به كارگيري مي گردد .

كيف زنانه

چرم
روسي
از چرم روسي براي ايجاد چمدان به كار گيري مي شود .
از چرم روسي براي ساخت چمدان استعمال مي شود .
همان گونه كه از اسم اين دسته چرم بر مي‌آيد، اول بار در روسيه تنظيم گرديده مي‌باشد . عمل پوست پيرايي با به كار گيري از پوست درختهاي بيد و غان انجام مي‌شد . اين مدل چرم با بوي خوشايندي كه داشت، شناخته مي شد كه به بوي خوش روغن درخت غان مربوط ميباشد . امروزه ساخت اينگونه چرم ، ديگر منحصربه‌فرد كشور روسيه نمي باشد و در اكثري از كشورها با استفاده از مواد پوست پيرايي گياهي ، توليد ميشود .
از اين گونه چرم براي صحافي كتاب ، توليد كيف بغلي ، چمدان و خرقه به كارگيري مي‌شود
چرم‌هاي
دانه‌دار يك رويه
چرم‌هاي
دانه‌دار يك رويه
در اين گونه از چرم‌ها از لايه خارجي پوست به كار گيري مي‌شود، كه پوست سمباده خورده و پردازش مي‌شود تا علايم و نشانه‌هاي ارگانيك پوست از آن حذف شود، و همين دستور سبب ساخت بافت صاف و استمرار بالاي كيف مي‌شود، هر يك‌سري پردازش و كاري كه روي اين دسته چرم انجام مي‌شود، از قدمت حقيقي آن مي‌كاهد .

چرم‌هاي
دانه‌دار كامل
چرم‌-دانه‌دار-كامل

از لايه فرنگي پوست به كار گيري ميگردد البته پردازش نمي‌گردد، نشانه‌هاي طبيعي در اين چرم مشهود است، محكم‌ترين و بادوام ترين دسته چرم مي‌باشند .

چرم
كرومي
چرم
كرومي
چرمي ميباشد كه مواد حساس در دبّاغي آن بر پايه كروم است و بر سطح بعضي چرم هاي كرومي كه منش نا مرغوبي دارند طرحي را بصورت تصنعي و مصنوعي چاپ مي كنند كه به آن كرومي چاپي مي گويند .

چرم
جير
چرم
جير
از پوست بز و گوساله تهيه و تنظيم مي شود كه طي فرآيند خاصي و توسط وسايل خاصي رخ آن را پرداخت مي‌كنند و سطح گوشتي را به فيس مخملي در مي آورند كه بخش اعظم به عنوان آستر در داخل ديگر توليدها استعمال مي گردد .

چرم
اشبالت
چرم
اشبالت
چرمي است شبيه جير كه از برگه برگه كردن چرم هاي قطور گاوي به دست مي آيد كه نسبت به جير سطح پايينتر محسوب و طبقه بندي مي گردد .

چرم
نوبوك
چرم
نوبوك
چرمي است كه مثل جير و اشبالت دارنده چهره مخملي مي باشد ولي با ظرافت بسيار پرداخت شده و دارنده سطحي لطيف است .

چرم
ورني
ورني

چرمي مي‌باشد كه از پوست گوساله تهيه و تنظيم مي شود و رويه آن با لاك خاصي لعاب و پوشش داده مي شود تا ظاهري براق پيدا نمايد .

چرمهاي
ماهي‌ها ، خزندگان و اشكال پستانداران بطور كلي ، عمده چرم مسئله نياز بشر، از پوست حيوانهايي مانند گاو ، گوسفند ، بز و خوك بدست مي‌آيد . اين حيوان‌ها را بخش اعظم به ياد گوشت آن‌ها رشد مي‌دهند . در واقع پوست آنان ، يك فراورده فرعي به حساب مي آيد . البته حيواناتي نيز مي‌باشند كه تنها به ياد به كار گيري از پوستشان شكار مي‌شوند . از پوست شتر مرغ هم چرم دوچندان طاقت فرسا و مرغوب بدست مي آيد كه از آن در تنظيم كيف و كفش و چمدان استعمال مي گردد . بطور كلي مي‌توان اذعان كرد كه بجز حشرات ، كمتر مخلوق چرنده يا خزنده‌اي وجود دارد كه نتوان پوست آن را به چرم مرغوب تبديل كرد‌ .

پوست
مار و مارمولك
چرم
مارمولك چرم
مارمولك چرم
مار چرم
مار اين نوع پوست ، زياد نازك و در عين حال محكم ميباشد . وقتي كه پوست پيرايي مي‌شود، ترك نمي خورد و آبرفتگي و كشيدگي پيدا نميكند و تداوم و استحكام متعددي داراست . پوست مارمولكها ، گرانتر از پوست مارها هست . از يك مارمولك مي‌‌توان حدود 30 سانتيمتر مربع پوست بدست آورد .

پوست
كروكوديل ها و سوسمارها
crocodile
[1600x1200]
اين حيوان ها ،‌ پوست زيبايي دارند و از روي نقش‌هاي والا به راحتي ميتوانند تشخيص داده شوند . اين پوست ها ، به اندازه‌اي شهرت دارا‌هستند كه براي ساخت تقلبي آن ها با پرس‌هاي فولادي ، نقش‌هاي سوسمار را بر روي پوست گاو ، نقش و ثابت ميكنند . پوست سوسمار ، عمده از پوست كروكوديل مسئله استعمال قرار مي‌گيرد و براي ساخت چمدانهاي سكو يك ، كيفهاي زنانه و كفشهاي مرغوب سكو يك به كار گيري مي‌شود .

پوست
پرندگان
bird
[1600x1200]
پوست پرندگاني كه براي به كارگيري از لبريز و بالشان رشد مي‌يابند، فقط در صورتي به چرم تبديل ميشوند كه پرنده ، مرده يا اين كه كشته شود .
پوست
ماهي
چرم
ماهي در ميان ماهي‌ها ، كوسه داراي مناسبترين پوست براي توليد چرم مي باشد . چرم موسوم به شاگرين از پوست اين حيوان ساخته ميشود .

چرم
گاوي
چرم
گاو
چرمي با دوام و مقاوم است كه با وجود ساخت الياف پيشرفته، همچنان در بسياري موارد همچون دستكش ايمني در كاربردهاي شيميايي و پوشش حرفه‌اي موتور سواري از شايسته ترين انتخاب‌ها مي باشد .اين نوع چرم داراي الياف متراكم مي باشد به همين دليل مقاومت بالايي دارد، مرحله آن صاف و در اصطلاح بدون گرين مي باشد، بر مبنا زمينه مصرف به فيس نرم و كم آب در ضخامت هاي متعدد ارائه مي شود كاربرد عمومي آن در تنظيم كفش و اشكال كيف گاها در تنظيم خرقه و دستكش هم از آن به كارگيري مي گردد .

چرم
گوسفندي
چرم
گوسفندي
چرمي زيبا، با بها مطلوب مي باشد و استمرار خوبي دارد . تراكم الياف آن به نسبت ساير چرمها ناچيز مي‌باشد سطح آن مانند چرم گاوي صاف است، لطافت و سبكي آن سبب ساز شده كه بصورت اكثر در خرقه و دستكش مورد استفاده قرار گيرد . اشكال كيفي آن هم جهت تهيه كيف هاي زنانه توليد مي شود .

چرم
بزي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف زنانه،
موضوع:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۰:۳۳ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]

پس بالاخره دل تان را به دريا زديد و آن كفش هاي خفن را خريديد . در شراي از فك و بستگان هاي ما باشيد كه به محض وصال به خانه، جعبه‌ي كفش را به روش جنون آميزي به 1000 تكه تبديل كرده ايد و كفش ها را براي پوشيدن و چرخ زدن (يا حداقل به دست آوردن عكس براي اينستاگرام) بيرون آورده ايد . ولي قبل از اين كه اين فعاليت را بكنيد، بهتراست نكات پيشگيرانه اي را رعايت نمائيد تا كفش هاي نو تان حال حالاها از سرازير شد و قيافه نيفتند . تعجب آور مي باشد كه تعداد كمي از خانم ها از اين اقدامات پيشگيرانه براي نگهداري از كفش ها به كار گيري مي كنند، در حالي كه اين فعاليت نه پول زيادي مي خواهد نه انرژي خاصي . تنها با يكسري تكان بي آلايش مي توانيد كفش هايتان را صفر كيلومتر فرمائيد تا هر وقت نگاهشان كرديد بگوييد ” به پولي كه دادم مي ارزه” . در اينجا ما شما را با 3 روش عمل براي نگهداري از كفش‌ هاي گران قيمت آشنا مي كنيم .

كيف اداري
نگهداري
از كفش‌ با كفي‌ لاستيكي حفظ
از كفش‌ با كفي‌ لاستيكي
كفي بيشتر كفش هاي گران ارزش از چرم دوچندان نازك درست مي شوند . احتمالاً متوجه گرديده ايد كه چه بسا آن گاه از يك بار پوشيدن كف آن شروع به توده شدن و نازك شدن مي كند . رويكرد حل حياتي استفاده از كفي لاستيكي مي‌باشد . مي توانيد به هر فروشگاهي مراجعه كرده و درعرض چندين دقيقه كفي قضيه نظر خود را در هر رنگي تهيه نمائيد . اگر كفش هايتان پاشنه باريك بود، از فروشنده درخواست نماييد كه يك جفت كلاهك پاشنه با استمرار نيز به شما بدهد تا از خوردگي پاشنه كفش پرهيز كنيد .

نگهداري
از كفش‌ با واكس

چربي واكس منجر مي شود چرم خاصيت انعطاف پذيري اش را از دست نداده و ترك نخورد . قبل از واكس زدن، با استعمال از يك برس نرم مخصوص كفش، اجرام و كثيفي روي كفش را برس بكشيد، بعد از آن مقدار پاره اي واكس روي تراز كفش خود بماليد . يه خرده طاقت فرماييد و آنگاه با پارچه اي نرم روي آن را دستمال بكشيد تا برق بيفتد . توضيح اينكه چرم تا حدي واكس را جذب مي كند . در حالتي كه زيادي واكس بماليد، هر چقدر هم كه دستمال بكشيد به خورد چرم نمي رود .

نگهداري
از كفش‌ با نگهداري در جعبه

جايي كه كفش هايتان را در آن مراقبت مي كنيد بسيار حياتي هست . قراردادن آن ها در جاي نا مناسب مي تواند منجر به رنگ و رو رفتگي و خراش و ساير صدمات ديگر شود . در‌صورتي‌كه در جايي كوچك معاش مي كنيد، سفارش نمي كنيم كه كليه باكس كفش هايتان را نگه داريد، اما دست كم جعبه آنهايي كه پول متعددي خرجشان كرده ايد را نگه داريد . كيسه هاي نخي نيز وسايل فوق العاده اي براي محافظت از كفش ها هستند، چه در وقتي كه هجرت مي رويد و چه در زماني كه در خانه بست نشسته ايد .

 

يكي از ددمنشانه ترين كارهايي كه مي توانيد بكنيد اين ميباشد كه كفش ها را پرت فرمائيد درون جا كفشي . در صورتيكه حالش را نداريد كه هر دفعه كفش ها را داخل جعبه يا اين كه كيسه بگذاريد، دست كم آن‌ها را به فيس تروتميز و بافاصله باطن جاكفشي يا قفسه كفش ها قرار دهيد . همينطور در شراي مي خواهيد كفش هاي خوبتان زود از رنگ و رو نروند، از قراردادن آن‌ها در معرض روشنايي بدون واسطه خورشيد جلوگيري كنيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف اداري،
موضوع:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۱۸:۵۹ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]


عمده
بخوانيد: كيف
دوشي ، كاربردي ترين گونه كيف چرم
كيف
چرم دوشي و باري كه از دوش ما برمي‌دارد!
چه گونه
با انتخاب كيف دوشي مطلوب از آسيب به ستون فقرات خودداري كنيم؟
كيف
دوشي، مناسب‌ترين كيف براي يك پياده روي پر انرژي علاوه بر اين، نحوه‎ي حمل كيف دوشي اين امكان را مهيا مي‎كند كه حس امنيت بيش‎تري داشته باشيد . تجربه ثابت كرده ميباشد كه كيف‌قاپ‌ها، كم‎تر سراغ اشخاصي مي‎روند كه كيف خويش را به رخ ضربدري بر روي تن آويخته‎اند .

كيف زنانه

كيف
دوشي، مناسب‌ترين كيف براي يك پياده روي مالامال انرژي جالب مي باشد بدانيد، كيف‎هاي دوشي از مدهاي كيف‌ پائيز اين سال است و اكثر اوقات كارشناسان و تاثيرگذاران صنعت مد، توصيه مي‎كنند كه از اين كيف‎ها به كارگيري نمائيد . درضمن، سازه بر توصيه‎ي هم محلي صنعت مد، شايسته ترين و محبوب‎ترين رنگ براي يك كيف دوشي در پائيز امسال، رنگ شتري است! البته، رنگ‎هاي طلايي، نقره‎اي و سياه نيز توصيه مي‎شوند .

كيف دوشي دوخته گرديده از چرم نبوك شتر، بهترين گزينش در بين اشكال متفاوت اين كيف مي باشد . چرا كه به مرور شخصي سازي شده و نقوش روي چرم آن، جذابيتش را چندين برابر مي كند .
در عين حالا الياف آن ۱۰ برابر متراكم خيس از ساير چرم هاي طبيعي ست و به همين علت قدمت بيشتري خواهد داشت بهترين نكته در قضيه كيف دوشي اين هست كه خير صرفا در هنگام پياده‎روي و هم پا با كفش ورزشي بلكه همپا با لباس‎هاي شيك و در مجالس و محافل مختلف نيز مورد استعمال قرار مي‎گيرند . همينطور از كيف دوشي منحصر به خانم‎ها نبوده و آقايان هم مي‎توانند كيف دوشي منحصر به فرد خودشان را داشته باشند . به آقايان جوان و شيك پوش سفارش مي‎كنيم يك كيف دوشي قشنگ تنظيم نموده و از آن استفاده كنند . به ياد داشته باشيد كه ياور داشتن يك كيف دوشي به منزله‎ي آزاد بودن دست‎هاي شما مي‌باشد .

اگر مي خواهيد راحتي و زيبايي را با يك پياده‎روي آهسته و لذت بخش را تجربه كنيد، پيشنهاد مي‎كنيم كه هر چه زودتر يك كيف دوشي كاربردي تعيين كنبد و ساده و بي‎دغدغه قدم بزنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف زنانه،
موضوع:
[ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۰:۲۲ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]

چرم
تصنعي چه مي‌باشد و چه كاربردهايي دارد؟ نحوه ساخت چرم تصنعي و مصنوعي به چه فيس مي باشد؟ انواع چرم تصنعي و مصنوعي را مي شناسيد؟ مركز فروش انواع چرم تصنعي كجاست؟
چرم تصنعي يك عدد از گونه هاي چرم مي باشد كه به طور بي نقص از مواد تصنعي تشكيل يافته و در حال حاضر به تيتر جايگزيني براي چرم طبيعي شناخته مي شود . در واقع در ايجاد وسايل متعدد كه استعمال از چرم طبيعي در آن ها لبريز هزينه بوده و به صرفه نميباشد از چرم تصنعي به كار گيري مي شود . از گزاره اين وسايل مي‌توان به لوازم منزل، كفش، لباس، پارچه و . . . اشاره نمود . چرم مصنوعي با اسم هاي ديگري مثل چرم اگزما، چرم پلي اورتان و چرم وگان هم شناخته مي شود . در ادامه به كاربردهاي اين جور چرم خوا‌هيم پرداخت .

كيف پول

چرم
مصنوعي رتبه يك
چرم تصنعي و مصنوعي كاربردهاي متعددي در مورد هاي متفاوت دارد و در ساليان اخير استفاده از آن بسيار ترويج پيدا كرده مي‌باشد . از پاراگراف خصوصيت هاي چرم تصنعي كه سبب دوستداشتني شدن آن شده هست مي توان به بها ارزان نسبت به چرم طبيعي، وزن سبك، بافت يكنواخت، سهولت در برش، تداوم و ارتفاع عمر بالا و همچنين طرح و رنگ متنوع اشاره داشت . چرم تصنعي و مصنوعي در صنعت هاي خودروسازي، توليد انواع كيف و كفش، روكش صندلي و مبل، توليد چمدان، جلد دفتر كار و تقويم، برگه ديواري، سايه بان مغازه ها، خيمه كاميونت ها و همينطور موارد ديگري نظير توليد دستكش، كمربند، كاپشن و . . . كاربرد دارااست .

بر بر خلاف چرم ارگانيك كه از طرز پروسه دباغي ايجاد مي شود چرم تصنعي و مصنوعي با انجام عمليات مكانيكي ايجاد مي گردد . در اين عمليات، لايه اي روكش و لايه اي اسفنج كه معمولا از محصول پي او سي يا پلي اورتان است بر روي لايه اي پارچه اي قرار مي گيرد كه شباهت متعددي را به چرم ارگانيك خواهد داشت . يك‌سري منش مختلف براي توليد چرم مصنوعي وجود دارااست .

انواع
چرم مصنوعي
از گزاره ديرين ترين گونه هاي چرم مصنوعي، پارچه فشرده مي باشد كه در قرن 19 ميلادي در مملكت آلمان توليد شده هست . اين مال از خمير برگه مخصوص ساخته گرديده كه به رخ لايه لايه روي نيز قرار مي گيرند . از اين كالا در خلال نبرد جهاني دوم و به عنوان جايگزين چرم ارگانيك استعمال مي كردند . پارچه فشرده به طور معمول از يك جور پوشش پلاستيكي (اكثرا لايه اي از پلي اورتان) به همپا يك لايه پايه فيبري ساخته مي شود . همچنين نوع ديگري از چرم تصنعي نيز وجود داراست كه از يك پارچه به هم پا پلاستيك ساخته مي شود كه اين پارچه از فيبر طبيعي يا تصنعي بوده و با لايه اي نرم از پي او سي پوشانده مي شود . چرم تصنعي و مصنوعي پي او سي از جمله متداول ترين انواع چرم تصنعي و مصنوعي موجود در بازار است كه خصوصيت هايي مانند سازگاري و انعطاف پذيري بالا را داراست . براي مشاهده چرم هاي مصنوعي و كاربردهاي مختلف آن مي توانيد به شبكه تلگرام پارچه مبلي تخت طاووس مراجعه كنيد .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف پول،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۳۸:۵۳ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]

 


طراحي
و مدل كيف چرمي

در غايت شما بايستي به مدل و پباده سازي كيفي كه انتخاب مي‌كنيد اعتنا نمائيد .

گونه
كيف بايستي با دسته كار شما و شخصيت شما هماهنگ باشد

 


كيف‌هاي
سامسونت


براي حسابدارها، وكلا، مهندسان و پزشكان و همگي كساني كه عمل بدون شوخي حرفه‌اي انجام مي‌دهند و با خود لپ تاپ حمل مينمايند مطلوب مي‌باشد .

اين مدل كيف با كت و شلوار و جامه قانوني كاري هماهنگ است براي قرارهاي كاري و همايش‌ها مطلوب مي‌باشد .

براي
مطالعه عمده كليك نمائيد توليد توليدات چرمي


كيف دوشي ariacharm .ir

 

اين
كيف‌ها حالت قانوني كمتري دارا‌هستند و تطبيق پذيري آنان فراتر است
و براي محيط‌هاي كاري كه چندان قانوني نمي باشد مناسب ميباشند .

 

دوام
و كار دست

شايسته ترين
كيف چرم كيفي مي باشد كه از بهترين چرم تنظيم شده باشد
البته
مراحل توليد و كيفيت دوخت قطعات هم نقش مهمي در كيفيت آن دارد
و
مقدار وزني را كه كيف مي تواند تحمل كند انتخاب مي‌كند
پس
مسلما هنگام خريد و تعيين كيف چرمي به كيفيت دوخت
تعداد
بخيه‌ها در واحد طول و معادل بودن طول بخيه‌ها
در
كليه قسمت‌هاي كيف دقت كنيد
دوخت آستر و قسمت‌هاي داخلي را هم فراموش نكنيد .

 

يراق
آلات

هر
كيفي بسته به گونه و دسته دارنده يراق آلات مختلفي
نظير
دسته، دكمه، زيپ، قفل، رينگ فلزي و بند كتف است
كه
هر چند قسمت كوچكي از كيف چرمي را مشتمل بر مي‌شوند
البته
استمرار و كيفيت آن تاثير متعددي روي تداوم و كيفيت كيف چرمي شما دارد
هنگام خريد حتما آن را به دقت چك نمائيد .

 

رنگ
كيف

كيف
چرم در رنگ‌هاي محدودي توليد مي‌شود؛ مشكي، قهوه‌اي تيره و قهوه اي روشن
رنگ‌هاي
مشكي و قهوه‌اي تيره براي محيط‌هاي جدي و كاري مطلوب هستند
زيرا
حسي از حرفه‌اي بودن و اقتدار و اختيار را القا مي‌كنند
البته رنگ‌هاي روشن‌تر نظير شتري و قهوه‌اي روشن براي تيپ‌هاي راحتي و غيررسمي‌تر مطلوب مي باشند .

از تعيين كيف‌ هاي چرمي دورنگ و با رنگ‌هاي غيررسمي اجتناب نمائيد .

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف دوشي،
موضوع:
[ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۴:۳۱ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]


برش
زدن و تراش دادن چرم پس از مرحله آب گيري از چرم دباغي گرديده ، آن‌را بوسله ماشين برش مي دهند تا به هر ضخامتي كه ضروري باشد در‌آيد . پس از مرحله آبگيري و برش زدن ، چرم را از ناحيه گوشتي بوسيله ماشينهاي غلطكي به ضخامت‌هاي موضوع نياز ،‌مي‌تراشند . برخي از چرمهاي دباغي گرديده با مواد دباغي گياهي را قبلي از تراشيدن بايستي تميز و تميز كرد تا حيطه گوشتي چرم تميز شود . پرداخت كردن يا سمباده زدن عبارت است از پاك كردن و همگن كردن چرم و همينطور تراشيدن قسمتهاي جراحت ديده كه بوسيله ماشين فيس ميگيرد .

كيف زنانه
رنگ
آميزي چرم مواد
رنگي كه از آنها براي رنگ آميزي چرمها استفاده مي‌شود، دو دسته‌اند: مواد رنگي معدني غير محلول در آب مانند اكسيد روي ، كرومات سرب و غيره كه اقتدار پوشش زيادي دارا هستند .
مواد رنگي آلي محلول در آب مانند رنگهاي آنيلي ، آنيوني و مواد رنگي نيتروژن دار ، دي‌فنيل آهن و غيره . اين رنگها را بر مبنا نفوذ در الياف چرم ، به سه گونه كاتيوني ، آنيوني و مواد رنگي غير قابل حل در آب تقسيم ميكنند . براي جلوگيري از محكم و مشقت بار شدن چرم پس از رنگ آميزي ، بايستي به آن روغن زد تا به اين نحوه خاصيت مطلوب تحت در آن ساخت شود: قابل انعطاف و قابل انعطاف شدن ، كاهش دادن ميزان نفوذ گرما ، مقاوم شدن در برابر آب ، توليد قدرت كششي و ارتقا طول .
گونه هاي
چرم ها و با صرفه سازي آنها گونه هاي
چربي بكار رفته •
روغن گياهي و يا اين كه روغن حيواني •
مواد چربي نظير واكسها ، روغنهاي معدني و پارافين •
مواد چربي تصنعي مثل هيدروكربنهاي كلردار براق‌كننده‌ها
پس از چرب كردن چرم ، قابل انعطاف كردن ، خشك كردن و پرداخت كردن آن ، به‌منظور خوش نما كردن و افزايش استمرار چرم ، آن را به روشهاي متفاوت درخشان مي‌كنند .
درخشان كننده‌هاي داراي اهميت عبارتند از: • مواد براق كننده رزيني كه عمدتا از لاكهاي شيشه‌اي تهيه و تنظيم مي‌گردد .
• مواد درخشان كننده پروتئيني كه معمولا از لاك ، نرم كننده ، دست اندركاران پوششي و پر كننده منافذ ، مواد مراقبت كننده ، مواد ثابت كننده و مواد رنگي تشكيل شده‌اند .
• مواد درخشان كننده نيترو سلولز كه شامل لاك ، حلال ، مواد رنگي نيترو سلولز ، مواد لاستيكي و مواد رقيق كننده هست .
انواع
چرم هاي رويه • چرم كرم باكسي: از پوست گاو بدست ميايد و فراوان نرم و لطيف ميباشد و داراي فيس صاف بوده و نشانه ها ارگانيك فيس آن بخوبي نمايان مي‌باشد .
• چرم كرم باكسي چاپي: چرمي ميباشد كه رويه آن بطور مصنوعي منقوش گرديده مي‌باشد . اين چرم از نامرغوبترين پوستهاي گاو كه راه آن معيوب باشد بدست مي آيد .
• چرم دال باكسي: چرمي مي باشد كه مضاعف چرب گرديده و فيس آن منقوش است .
• چرم ضد آب: چرم گاوي است كه مضاعف چرب شده فيس آن مات و دارنده نشانه ها ارگانيك هست .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف زنانه،
موضوع:
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۶:۵۰ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]


شيك بودن براي همه، به ويژه زنان زياد كليدي است، چون باعث مي‌شود كه آنها اعتماد به نفس بيش‌تري داشته باشند . امروزه چرم به طور فزاينده‌اي و به طور گسترده‌اي در مد به كارگيري مي‌شود، بنابراين داشتن يك عدد دو قلم كالاي چرمي منحصربه‌فرد به فرد و با دوام در كليه ي خانواده‌ها دوستداشتني شده است . در اين‌ نوشتار يك سري رويه بي آلايش و پر سرعت براي تميز كردن چرم گردآوري شده‌است، و چنان‌چه ممكن مي‌باشد بدانيد، مي بايست شيوه‌هاي تميز كردن لباس‌ها و مبلمان چرمي را كه توسط كارشناسان پيشنهاد مي‌شوند، دنبال نمائيد .

پاك
كردن چرم الف .
چگونگي تميز كردن خرقه و مبلمان چرم در اين‌جا چند شيوه‌ي اثرگذار را براي پاك كردن مبلمان و لباس‌هاي چرمي‌ مي بينيد كه زياد كاربردي ميباشند و انجام آنها به مدت بسيار و عملكرد دوچندان نياز ندارد .

۱ .
حذف آلودگي‌ها از روي چرم اين اوليه و مهم ترين نكته براي اشخاصي ميباشد كه دوست دارند از چرم به كارگيري كنند و قصد دارا‌هستند آن را تميز كنند . در حقيقت، هميشه منزه نگه داشتن مبلمان و جامه قسمتي از يك سبك معاش خوب براي هر كسي مي‌باشد . چرم ماده‌اي است كه معمولا گرد و غبار و آلودگي را جذب مي نمايد . بنابراين، براي پاك كردن چرم، آغاز بايستي گرد و غبار روي سطح آن را منزه نمائيد . شما همچنين مي‌توانيد از جارو برقي دستي يا يك برس نرم براي پاك كردن گرد و خاك به كار گيري فرماييد .

حذف
آلودگي‌ها از روي چرم مقاله
مرتبط: ۱۸ رويكرد سهل تميز كردن لكه جوهر از روي خرقه و پارچه
۲ .
به كارگيري از ابر براي پاك كردن پوست پاره اي مايع شستشو را روي يك تكه ابر نمدار بريزيد و بعد از آن آن را مالش بدهيد تا كف كند . كف را روي تمام سطح چرم بماليد و آن را به آرامي پخش فرمائيد و بعد از آن مجدد با يك تكه پارچه‌ي كم آب پاك نماييد . پس از خشك شدن چرم، كمي نرم‌كننده را مستقيما روي چرم بماليد و آن را مالش دهيد تا درخشان شود . براي منزه كردن نرم‌كننده، از يك دستمال كاغذي استفاده نماييد .

كيف دوشي

۳ .
پاك كردن چرم با مواد شيميايي تخصصي در بازار، اشكال مختلفي از مواد شيميايي تخصصي براي پاك كردن چرم وجود داراست . در صورتي‌كه منزه كردن چرم با فوم صابون اثرگذار نبود، ميتوانيد يك عدد از مواد شيميايي را كه براي منزه كردن اقلام چرمي ايجاد شده‌اند را انتخاب نماييد . به كارگيري از اين توليد ها مضاعف بي آلايش است: محلول را روي مرحله چرم اسپري كنيد، اذن بدهيد چندين دقيقه بماند، آن گاه براي پاك كردن آن از يك تكه پارچه‌ي خشك استفاده نمائيد . در‌صورتي‌كه چرم‌تان خشك شده‌است، مي‌توانيد دوباره از پاره اي نرم‌كننده استفاده كنيد .

۴ .
منزه كردن لباس چرم با محلول الكل اين زمينه نيز يكي ديگر از بهترين شيوه‌ها براي منزه كردن لباس‌هاي چرمي است كه به هيچ وجه نبايد دست اندك بگيريد . اين عنصر ارزان در تميز كردن چرم بسيار اثر گذار است .

براي تميز كردن لكه‌هاي روي پارچه يا اين كه خرقه چرمي، يك قطعه پارچه‌ي پشمي را در محلول الكل فرو نماييد و آن‌گاه آن را روي سطح چرمي بماليد تا رنگ به طور بي نقص ناپديد شود .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف دوشي،
موضوع:
[ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۶:۵۰ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]

درود به كليه هنرمندان . ملازمان وب لاگ هنري ممنونم كه ما رو تعيين كرديد .

روز جاري ما يك يادگرفتن كاربردي و شيك رو براتون فراهم كرديم . در صورتي‌كه ميخوايد براي گوشيتون كيف بخريد بهتره اين يادگرفتن رو دنبال نماييد و اين كيف رو خودتون درست نمائيد .

چرم دوزي از پاراگراف هنر هاي كاربردي و درآمد زا مي‌باشد كه براي ايجاد اشكال كيف و كفش و چيزهايي نظير جاسوييچي چرمي و دستبند هاي چرمي به كار مي ره . چرم ها در دو مدل ارگانيك و تصنعي در دسترس ميباشند .

يكي از ويژگي هاي عالي اين هنر علاوه بر شم خير و خوبي كه از يك دست بنا هنري نصيب آدم مي شود كاربردي بودن مال پاياني ميباشد . براي اين كه آموزش چرم دوزي را به خير فرا بگيريد در آغاز بايد بدانيد كه وسايل موضوع نياز براي چرم دوزي چيست .

مواد
و ابزار اول قضيه نياز :
چرم
مصنوعي
نخ
موم زده
تخته
فعاليت ايراني
چسب
آهن
كرپ
قهوه اي
مشته
بزرگ
مداد
ژله اي
خط
كش فلزي
سمبه
سايز يك و نيم
سوزن
بزرگ
قيچي
اختصاصي چرم
كاتر
سربي
فندك
فشاري
الگوها:

 

تراز
اول: براي استارت اموزش چرم دوزي مي بايست مقدمه اثاثيه مسئله نياز را تهيه و تنظيم كنيد
1 .براي
استارت اموزش چرم دوزي بايد ابتدالوازم زمينه نياز را تهيه فرماييد
سطح دوم: الگوهارا كشيده و برش مي دهيم . چرم هاي بريده شده به فيس فوق در خواهد آمد .
(الگوي اين طرح بر شالوده بعدها موبايل ايفون پباده سازي شده در فيس رغبت به توليد كيف موبايل براي ساير تلفن همراه ها اعتنا داشته باشيد كه طول كيف گوشي شما برابر با بطول تلفن همراه قضيه نظر۱٫۵سانتي متر براي دسترسي سهل و جاي دوخت+ارتفاع موبايل مي باشد و طول كيف گوشي شما برابر با ارتفاع گوشي+۱ سانتي متر مي باشد)
2 . الگوهارا كشيده و برش ميدهيم . چرم هاي بريده گرديده به رخ فوق در خواهد امد . (الگوي اين طرح بر پايه بعد ها موبايل ايفون طراحي شده در صورت رغبت به توليد كيف گوشي براي ساير گوشي ها اعتنا داشته باشيد كه طول كيف گوشي شما برابر با بطول تلفن همراه قضيه نظر1 .5سانتي
متر براي دسترسي اسان و جاي دوخت+ارتفاع گوشي ميباشد و طول كيف تلفن همراه شما برابر با طول گوشي+1 سانتي متر ميباشد)
مرحله سوم: نيم دايره كوچك را بر نيم دايره تبارك مي چسبانيم . بر روي نيم دايره هاي كوچك هر مدل تزييناتي كه مي خوا هيم نصب مي كنيم .

3 .نيم دايره كوچك را بر نيم دايره گران قدر مي چسبانيم . بر روي نيم دايره هاي كوچك هر مدل تزييناتي كه مي خواهيم نصب مي كنيم .

سطح
چهارم: براي ساخت برجستگي از پشم شيشه استفاده مي كنيم
4 .براي
توليد برجستگي از پشم شيشه استعمال ميكنيم
مرحله پنجم: نيم دايره كوچك را سمبه مي زنيم .

5 .نيم دايره كوچك را سمبه ميزنيم .

مرحله ششم: نيم دايره كوچك را بر نيم دايره بزرگتر مي دوزيم و روي نيم دايره بزرگتر هرگونه تزييناتي كه مي خوا‌هيم بر روي چرم انجام مي دهيم . در اينجا با سمبه بته جقه نيم دايره را تزيين كرديم .

6 .نيم دايره كوچك را بر نيم دايره بزرگتر مي‌دوزيم و روي نيم دايره بزرگتر هرگونه تزييناتي كه ميخواهيم بر روي چرم انجام مي‌دهيم .در اينجا با سمبه بته جقه نيم دايره را تزيين شده .

سطح هفتم: نيم دايره تبارك را بر بيس داراي اهميت عمل چسبانده و سمبه مي زنيم .

7 .نيم دايره گرانقدر را بر بيس مهم عمل چسبانده و سمبه مي زنيم .

مرحله هشتم: قسمت پشتي كيف چرمي را برداشته و خطوط سناريو داده گرديده در الگو را با قلم بر روي آن مي كشيم .

8 .قسمت پشتي كيف چرمي را برداشته و خطوط سناريو داده گرديده در سرمشق را با مداد بر روي ان ميكشيم .

سطح نهم: با استعمال از خط كش و كاتر خطوط را برش مي دهيم .

9 .با به كارگيري از خط كش و كاتر خطوط را برش مي‌دهيم .

سطح دهم: صورت ما اينگونه خواهد شد .

10 .شكل ما اينگونه خواهد شد .

كيف و كاور موبايل و تبلت

مرحله يازدهم: براي پرهيز از پارگي و ايجاد زيبايي آغاز و انتهاي خطوط برش داده گرديده را با سمبه رخنه‌ مي كنيم .

11 .براي دوري از پارگي و توليد زيبايي آغاز و انتهاي خطوط برش داده شده را با سمبه ترك مي‌كنيم .

مرحله دوازدهم: مانند كيف پول پشت هر جيب ساخت شده يك تكه آستر چسبانده و مي دوزيم و بعد سراغ جيب بالاتر مي رويم . (دقت شود كه جيب ها از بالا به تحت دوخته شده و به همين ترتيب بزرگتر مي شوند .)

12 .نظير
كيف پول پشت هر جيب ايجاد شده يك تكه استر چسبانده و مي‌دوزيم و بعد از آن سراغ جيب فراتر مي رويم (دقت شود كه جيب ها از بالا به پايين دوخته گرديده و به همين ترتيب بزرگتر ميشوند)
براي تهيه مواد و ابزار مسئله نياز اين يادگرفتن بر روي تصاوير زير كليك فرمائيد .

 

تراز سيزدهم: بر روي درب كيف دكمه آهنربايي نصب مي كنيم (يك نصيب از دكمه روي درب و قسمت دوم روي بدنه كيف قرار مي گيرد كه نصيب دوم آن آن‌گاه از نصب درب بر روي كيف نصب مي شود .)

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۳۶:۳۱ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]

خريد اسباب آرايشي مدام ممكن مي‌باشد غالب نباشد و گاهي با خريد‌هاي آنلاين يا كادو دوستان عزيز ممكن هست چند اسباب و اثاث آرايشي نصيبتان شود كه چندان مطلوب رنگ پوست شما نباشد و به اصطلاح به شما نيايد . مثلا يك كرم پودر كه روي پوست شما متعددي نارنجي رنگ به نظر مي‌رسد و يا اين كه متعددي روشن مي‌باشد . چه بسا اگر اين وسيله بها بالايي هم داشته باشد هيچ اميدي به به كارگيري از آن در آينده نيست و در هر صورت بايد آن را كنار بگذاريد . اين نيز از مواقعي ميباشد كه مي توانيد به عزيزان و آشنايان خود بدهيد تا آشغال كمتري ايجاد فرمائيد .

هرچيزي
كه مشابه آن را در كيف اسباب و اثاث آرايشي خويش داريد خالي
كردن كيف اسباب و اثاث آرايشي
خانم‌هايي كه عشق و علاقه متعددي به خريد اثاثيه آرايشي دارا‌هستند و همين علاقه منجر خريد تعداد متعددي لوازم آرايشي ميگردد . به عنوان مثال خانمي پس از خريد يك رژ لب جديد و رجوع به منزل متوجه مي‌شود يك رژ لب با رنگي بسيار نزديك به همين رنگ را داشته ميباشد .
داشتن چنين مجموعه‌اي تطبيعتا كمكي به آرايش و پيرايش خوبتر و كامل‌تر شما نمي‌كند و فقط جاي بيشتري اشغال مينمايد پس واجب ميباشد كه چنين آيتم‌هاي مشابهي را نظارت فرماييد و آن را كه نوتر هست و بخش اعظم با پوست شما مطابقت و همخواني داراست نگه داشته و ديگري را از كيف اسباب آرايشي خويش حذف كنيد

كيف لوازم آرايش
هر
برس آرايشي كه به ندرت استعمال مي‌كنيد برس‌هاي آرايشي از اجزاي لازم اسباب آرايش و پيرايش ميباشند كه نقش مهمي در انجام صحيح پيرايش دارند . اين برس‌ها انواع مختلف دارا هستند و هر نوعي براي استفاده خاصي طراحي گرديده ميباشد . البته هيچ كس مدام از هممه اشكال اين برس‌ها استفاده نميكند به عنوان مثال درصورتي كه از خط ديده مدادي به كارگيري مي كنيد برس خط ديده براي شما استفاده‌اي ندارد و يا اين كه در صورتي‌كه رژگونه نمي‌زنيد به برس آن هم احتياجي نداريد اما عمده خانم‌ها برس‌هاي آرايشي را به رخ مجموعه‌اي خريداري مي نمايند زيرا قيمت پايين‌تري داراست و اين فعاليت سبب ساز مي‌گردد چند برس بي به كارگيري در كيف آرايشي شما وجود داشته باشد . پس ابتدا توصيه مي كنيم برس‌هاي آرايشي را به صورت تكي تهيه نمائيد چون كيفيت آن فراتر هست و برس مازاد در كيف شما وجود نخواهد داشت ولي اگر چنين برس‌هايي داريد خوب تر است آن را براي مدام به دور بريزيد .

اشانتيون‌ها
و نمونه‌هاي رايگان مسلما پيش آمده مي باشد كه در خريد‌ها و بازديدهاي خود از فروشگاه‌هاي برندهاي گوناگون اشانتيون و مثال رايگان از محصولات آن برند را اخذ كرده‌ايد . اين نمونه‌ها مي تواند دوچندان موثر باشد و در صورتي‌كه قصد خريد محصولي را داشته باشيد با امتحان كردن اشانتيون مي توانيد از مطلوب بودن رنگ و گونه آن روي فيس خويش مطمئن شويد و بعدا با خيال و خاطر سهل و آسان آن مال را بخريد . البته كاربرد اشانتيون و نمونه بدون پول فرآورده صرفا همين مي باشد و در حالتي كه قصد خريد آن جنس را نداريد طبعا نگه داشتن اشانتيون‌هاي آن نيز فايده‌اي ندارد و پس از بازه زماني كوتاهي اين اشانتيون ديگر قابل استفاده نخواهد بود و پس از تست و به كارگيري حتما مي بايست آن را بدور بريزيد تا فضاي بيشتري در كيف آرايشي شما باز شود و ظواهر مجموعه شما شكيل‌تر به نظر برسد .

در صورتيكه اين مطلب موضوع اعتنا شما قرار گرفت ميتوانيد مقاله ها شبيه را در بخش زيبايي در مجله قرمز‌رنگ شاخه ترفندهاي آرايشي مطالعه فرمائيد . نقد ها و پيشنهادات خويش را نيز در بخش نظرها با ما در دربين بگذاريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف لوازم آرايش،
موضوع:
[ ۹ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۳:۵۶ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]

به
خواسته‌هاي كيف چرم خويش اهميت دهيم در:
آبان ۲۰, ۱۳۹۶در: مد و استايل چاپ ايميل يك كيف چرم كالايي هست كه نزد زن و مرد، و پير و برنا محبوبيت جهاني دارااست . تقريباً هيچ كس نمي باشد كه يك كيف چرم با كيفيت را دوست نداشته باشد و براي آن قيمت قائل نباشد .

كيف و كاور موبايل و تبلت

طرز
ي پاك كردن كيف چرم به حافظه داشته باشيد كه چرم يك مال بادوام و مستمر ميباشد . به همين دليل نيز ممكن هست آن را براي مدتي مضاعف طولاني به يار داشته باشيد . اما قابليت و امكان دارااست كه اين كالاي باارزش با عبور كرد دوران كدر و خشك شود . به همين دليل مي باشد كه رسيدگي به چرم واجب است . در صورتيكه قصد داريد براي مدتي طولاني از كيف چرم خويش استفاده كنيد خوب تر ميباشد در نگه داري و محافظت از آن نهايت دقت را به عمل بريد .

به چه شكل
كيف چرم خويش را منزه كنيم؟
قاعده‌ي كلي اين ميباشد كه كيف چرم خويش را پاكيزه نگه داريد . مي‌توانيد اين عمل را با كمك مواد تميز كننده‌اي كه خاص چرم مي باشند انجام دهيد .
اغلب نام‌هاي مطرح تجاري اصول خاصي را براي محافظت از كالا خودشان ارائه مي‌دهند . پس قدم سپس اين هست كه اگر كيف چرمي تهيه و تنظيم مي‌كنيد كه به وسيله اسم يا اين كه مارك تجاري معروفي ساخته شده هست بايد در مسئله نگه داري از آن از فروشگاه ذي‌ربط پند بخواهيد .
مراقب بخش‌هاي فلزي كيف باشيد . حتماً تحقيق كنيد كه اين قسمت‌ها چه جنسي دارا هستند تا بتوانيد به آنان نيز رسيدگي كنيد .
هر روز پيش از به كار گيري با يك دستمال خشك و قابل انعطاف كيف خويش را تميز نماييد . اين فعاليت تنها تعدادي دقيقه از وقت شما را خواهد گرفت .
چه طور
كيف چرم خود را نرم و درخشان نگه داريم؟
ممكن هست چرم به مرور زمان رطوبت و نرمي خود را از دست بدهد . براي پرهيز از چروك خوردن و پوسته شدن چرم بهتر ميباشد گهگاه زمان ها آن را با استفاده از چندين قطره قابل انعطاف كننده و يك دستمال نرم و پاك پاك فرماييد .
خوبتر هست اين كار را با قابل انعطاف كننده‌ها و واكس‌هاي چرب مخصوص چرم انجام دهيد . كافي ميباشد ۱۰ دقيقه چشم به راه بمانيد و آن گاه چربي مازاد را تميز كنيد . بعد طاقت فرماييد تا خشك شود .
براي اين كه كيف چرم شما درخشان و قشنگ باقي بماند خوبتر مي باشد اين عمل را ماهي يك بار انجام دهيد .
از
كيف چرم چه گونه نگه داري كنيم؟
كيف خود را با كاغذ روغني انباشته فرمائيد . هيچ وقت از مجله استعمال نكنيد . مجله كيف شما را آلوده و كثيف مي نمايد و ممكن مي باشد جوهر آن رنگ نيز بدهد .
بهتر مي‌باشد كيف چرم خود را در بسته بندي مهم آن (جعبه يا كيسه) نگه داريد و بسته‌هاي رطوبت گير را هم بدور نريزيد و در كيف‌تان بگذاريد .
هر يك عدد دو هفته يك بار كيف‌هاي چرم خويش را از باطن باكس بيرون بياوريد و هوا بدهيد تا كپك نزنند .
خوب تر مي باشد به نوبت از كيف‌هاي چرم خود به كارگيري نمائيد . با اين فعاليت تمام آن‌ها را هر از يك‌سري گهگاه از بسته بندي خارج آورده و به آن ها رسيدگي مي‌كنيد .
نكته‌ي
آخر:
هيچوقت براي خشك كردن قطرات باراني كه روي كيف چرم شما ريخته از سشوار به كارگيري نكنيد . آن‌گاه از اين كه با دستمال نرمي آب اضافي را گرفتيد، بگذاريد تا به رخ ارگانيك و خود به خود خشك شود .
درحال حاضر وقت آن رسيده كه كيف چرم خويش را از كمدديواري خارج آورده و به آن رسيدگي كنيد .
ممكن است هم خوبتر باشد كيف چرم ديگري را به مجموعه‌ي نفيس خود يا اين كه عزيزان‌تان بيشتر كرده و لبخند بزنيد!


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۱:۰۱ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب