چرم و زيور آلات
چرم و زيور آلات

به
خواسته‌هاي كيف چرم خويش اهميت دهيم در:
آبان ۲۰, ۱۳۹۶در: مد و استايل چاپ ايميل يك كيف چرم كالايي هست كه نزد زن و مرد، و پير و برنا محبوبيت جهاني دارااست . تقريباً هيچ كس نمي باشد كه يك كيف چرم با كيفيت را دوست نداشته باشد و براي آن قيمت قائل نباشد .

كيف و كاور موبايل و تبلت

طرز
ي پاك كردن كيف چرم به حافظه داشته باشيد كه چرم يك مال بادوام و مستمر ميباشد . به همين دليل نيز ممكن هست آن را براي مدتي مضاعف طولاني به يار داشته باشيد . اما قابليت و امكان دارااست كه اين كالاي باارزش با عبور كرد دوران كدر و خشك شود . به همين دليل مي باشد كه رسيدگي به چرم واجب است . در صورتيكه قصد داريد براي مدتي طولاني از كيف چرم خويش استفاده كنيد خوب تر ميباشد در نگه داري و محافظت از آن نهايت دقت را به عمل بريد .

به چه شكل
كيف چرم خويش را منزه كنيم؟
قاعده‌ي كلي اين ميباشد كه كيف چرم خويش را پاكيزه نگه داريد . مي‌توانيد اين عمل را با كمك مواد تميز كننده‌اي كه خاص چرم مي باشند انجام دهيد .
اغلب نام‌هاي مطرح تجاري اصول خاصي را براي محافظت از كالا خودشان ارائه مي‌دهند . پس قدم سپس اين هست كه اگر كيف چرمي تهيه و تنظيم مي‌كنيد كه به وسيله اسم يا اين كه مارك تجاري معروفي ساخته شده هست بايد در مسئله نگه داري از آن از فروشگاه ذي‌ربط پند بخواهيد .
مراقب بخش‌هاي فلزي كيف باشيد . حتماً تحقيق كنيد كه اين قسمت‌ها چه جنسي دارا هستند تا بتوانيد به آنان نيز رسيدگي كنيد .
هر روز پيش از به كار گيري با يك دستمال خشك و قابل انعطاف كيف خويش را تميز نماييد . اين فعاليت تنها تعدادي دقيقه از وقت شما را خواهد گرفت .
چه طور
كيف چرم خود را نرم و درخشان نگه داريم؟
ممكن هست چرم به مرور زمان رطوبت و نرمي خود را از دست بدهد . براي پرهيز از چروك خوردن و پوسته شدن چرم بهتر ميباشد گهگاه زمان ها آن را با استفاده از چندين قطره قابل انعطاف كننده و يك دستمال نرم و پاك پاك فرماييد .
خوبتر هست اين كار را با قابل انعطاف كننده‌ها و واكس‌هاي چرب مخصوص چرم انجام دهيد . كافي ميباشد ۱۰ دقيقه چشم به راه بمانيد و آن گاه چربي مازاد را تميز كنيد . بعد طاقت فرماييد تا خشك شود .
براي اين كه كيف چرم شما درخشان و قشنگ باقي بماند خوبتر مي باشد اين عمل را ماهي يك بار انجام دهيد .
از
كيف چرم چه گونه نگه داري كنيم؟
كيف خود را با كاغذ روغني انباشته فرمائيد . هيچ وقت از مجله استعمال نكنيد . مجله كيف شما را آلوده و كثيف مي نمايد و ممكن مي باشد جوهر آن رنگ نيز بدهد .
بهتر مي‌باشد كيف چرم خود را در بسته بندي مهم آن (جعبه يا كيسه) نگه داريد و بسته‌هاي رطوبت گير را هم بدور نريزيد و در كيف‌تان بگذاريد .
هر يك عدد دو هفته يك بار كيف‌هاي چرم خويش را از باطن باكس بيرون بياوريد و هوا بدهيد تا كپك نزنند .
خوب تر مي باشد به نوبت از كيف‌هاي چرم خود به كارگيري نمائيد . با اين فعاليت تمام آن‌ها را هر از يك‌سري گهگاه از بسته بندي خارج آورده و به آن ها رسيدگي مي‌كنيد .
نكته‌ي
آخر:
هيچوقت براي خشك كردن قطرات باراني كه روي كيف چرم شما ريخته از سشوار به كارگيري نكنيد . آن‌گاه از اين كه با دستمال نرمي آب اضافي را گرفتيد، بگذاريد تا به رخ ارگانيك و خود به خود خشك شود .
درحال حاضر وقت آن رسيده كه كيف چرم خويش را از كمدديواري خارج آورده و به آن رسيدگي كنيد .
ممكن است هم خوبتر باشد كيف چرم ديگري را به مجموعه‌ي نفيس خود يا اين كه عزيزان‌تان بيشتر كرده و لبخند بزنيد!

امتیاز:
بازدید:
[ ۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۳۱:۰۱ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب