چرم و زيور آلات
چرم و زيور آلات


شيك بودن براي همه، به ويژه زنان زياد كليدي است، چون باعث مي‌شود كه آنها اعتماد به نفس بيش‌تري داشته باشند . امروزه چرم به طور فزاينده‌اي و به طور گسترده‌اي در مد به كارگيري مي‌شود، بنابراين داشتن يك عدد دو قلم كالاي چرمي منحصربه‌فرد به فرد و با دوام در كليه ي خانواده‌ها دوستداشتني شده است . در اين‌ نوشتار يك سري رويه بي آلايش و پر سرعت براي تميز كردن چرم گردآوري شده‌است، و چنان‌چه ممكن مي‌باشد بدانيد، مي بايست شيوه‌هاي تميز كردن لباس‌ها و مبلمان چرمي را كه توسط كارشناسان پيشنهاد مي‌شوند، دنبال نمائيد .

پاك
كردن چرم الف .
چگونگي تميز كردن خرقه و مبلمان چرم در اين‌جا چند شيوه‌ي اثرگذار را براي پاك كردن مبلمان و لباس‌هاي چرمي‌ مي بينيد كه زياد كاربردي ميباشند و انجام آنها به مدت بسيار و عملكرد دوچندان نياز ندارد .

۱ .
حذف آلودگي‌ها از روي چرم اين اوليه و مهم ترين نكته براي اشخاصي ميباشد كه دوست دارند از چرم به كارگيري كنند و قصد دارا‌هستند آن را تميز كنند . در حقيقت، هميشه منزه نگه داشتن مبلمان و جامه قسمتي از يك سبك معاش خوب براي هر كسي مي‌باشد . چرم ماده‌اي است كه معمولا گرد و غبار و آلودگي را جذب مي نمايد . بنابراين، براي پاك كردن چرم، آغاز بايستي گرد و غبار روي سطح آن را منزه نمائيد . شما همچنين مي‌توانيد از جارو برقي دستي يا يك برس نرم براي پاك كردن گرد و خاك به كار گيري فرماييد .

حذف
آلودگي‌ها از روي چرم مقاله
مرتبط: ۱۸ رويكرد سهل تميز كردن لكه جوهر از روي خرقه و پارچه
۲ .
به كارگيري از ابر براي پاك كردن پوست پاره اي مايع شستشو را روي يك تكه ابر نمدار بريزيد و بعد از آن آن را مالش بدهيد تا كف كند . كف را روي تمام سطح چرم بماليد و آن را به آرامي پخش فرمائيد و بعد از آن مجدد با يك تكه پارچه‌ي كم آب پاك نماييد . پس از خشك شدن چرم، كمي نرم‌كننده را مستقيما روي چرم بماليد و آن را مالش دهيد تا درخشان شود . براي منزه كردن نرم‌كننده، از يك دستمال كاغذي استفاده نماييد .

كيف دوشي

۳ .
پاك كردن چرم با مواد شيميايي تخصصي در بازار، اشكال مختلفي از مواد شيميايي تخصصي براي پاك كردن چرم وجود داراست . در صورتي‌كه منزه كردن چرم با فوم صابون اثرگذار نبود، ميتوانيد يك عدد از مواد شيميايي را كه براي منزه كردن اقلام چرمي ايجاد شده‌اند را انتخاب نماييد . به كارگيري از اين توليد ها مضاعف بي آلايش است: محلول را روي مرحله چرم اسپري كنيد، اذن بدهيد چندين دقيقه بماند، آن گاه براي پاك كردن آن از يك تكه پارچه‌ي خشك استفاده نمائيد . در‌صورتي‌كه چرم‌تان خشك شده‌است، مي‌توانيد دوباره از پاره اي نرم‌كننده استفاده كنيد .

۴ .
منزه كردن لباس چرم با محلول الكل اين زمينه نيز يكي ديگر از بهترين شيوه‌ها براي منزه كردن لباس‌هاي چرمي است كه به هيچ وجه نبايد دست اندك بگيريد . اين عنصر ارزان در تميز كردن چرم بسيار اثر گذار است .

براي تميز كردن لكه‌هاي روي پارچه يا اين كه خرقه چرمي، يك قطعه پارچه‌ي پشمي را در محلول الكل فرو نماييد و آن‌گاه آن را روي سطح چرمي بماليد تا رنگ به طور بي نقص ناپديد شود .

امتیاز:
بازدید:
برچسب: كيف دوشي،
موضوع:
[ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۶:۵۰ ] [ علي پور ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب